O Home Partner
Nasza oferta

Działamy w obszarze szeroko pojętego rynku nieruchomości. Znamy realia rynkowe, a nasza wiedza oraz kompetencje, pozwalają klientom w sposób skuteczny i bezpieczny podejmować decyzje zakupu nieruchomości.

Aby bezpiecznie przeprowadzić transakcję na zakupu nieruchomości konieczna jest znajomość specyfiki rynku, a także wiedza o zagrożeniach, jakie czyhają na nieświadomego klienta. Ważne jest, by nie pominąć bardzo istotnych szczegółów, które mogą zaważyć na wartości nieruchomości i komforcie mieszkania.

Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy oraz warunków finansowych, zarówno na rynku pierwotnym , jak i wtórnym aż do momentu jej sfinalizowania i wydania nieruchomości. Bezpieczne przeprowadzimy Państwa przez cały proces transakcji na rynku nieruchomości.

Dla klientów

Naszą działalność realizujemy wspólnie ze sprawdzonymi i rzetelnymi Partnerami. Wśród nich są analitycy finansowi, notariusze, architekci, projektanci, rzeczoznawcy majatkowi, geodeci jak również firmy zajmujące się aranżacją i wykończeniem wnętrz. Naszym klientom proponujemy również indywidualnie dobierane ubezpieczenia nieruchomości a także kredytów i pożyczek przeznaczonych na ich zakup.

Proponujemy swoim Klientom tylko sprawdzone narzędzia przy procesie zakupu mieszkania czy domu.

Z myślą o zadowolonych klientach którzy skorzystali z naszych usług, Home Partner przygotował bonus w postaci kart rabatowych na usługi i produkty związane z wyposażeniem wnętrz i urządzaniem mieszkania czy domu.

Zasady współpracy

Home Partner stosuje się do obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych, dlatego też każdą współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, która szczegółowo określa zasady współpracy.